Лазерна епіляція Львів, Стрий, Долина

«Так люблю той Львів, що бракує мені слів» - в цих словах вся правда про це чудове місто! Не можна передати або уявити весь шарм та особливість вузеньких вуличок, древніх замків та привітності місцевих жителів – це все можна лише побачити на власні очі. Тому вам дуже пощастило, якщо ви живете саме у Львові!

Центр лазерної косметології «Лазерал Шер» пропонує у вашому місті ефективну лазерну епіляцію діодним сапфіровим лазером Lumenis «Light Sheer». Лазерна епіляція у Львові, Стрию та Долині – це просто! Вона найбільш популярна та вважається «золотим стандартом» серед методів видалення волосся. Чому? Все дуже просто! Найдовший термін, коли нашим клієнткам після рекомендованого курсу процедур не були потрібні повторні сеанси, склав 6 років!

Лазерна епіляція Львів Лазерна епіляція Стрий Лазерна епіляція долина

Такий досвід роботи нас надихає та дає наснагу працювати далі с ще більшим ентузіазмом. Чому переважна більшість жінок в усьому світі обирає саме діодну лазерну епіляцію?

 1. Висока ефективність – за одну процедуру видаляється назавжди близько 30-60% волосся на обраній ділянці.
 2. Ніяких побічних ефектів: подразнень, висипань та почервоніння шкіри.
 3. Лазерна епіляція практично безболісна в порівнянні з іншими методами – на самих ніжних ділянках можливе знеболення, яке гарантує повну відсутність неприємних відчуттів.
 4. Лазерною епіляцією можна зарадити на будь-якій ділянці обличчя або тіла: бікіні, пахви, ноги, верхня губа або підборіддя.
 5. В результаті пройденого курсу процедур ви позбавитесь від небажаного волосся назавжди!

Також за допомогою діодного лазерного апарату Lumenis «Light Sheer» ЕТ  ви зможете позбавитись від таких проблем на шкірі як:

 • веснянки,
 • судинні «зірочки»,
 • пігментні плями,
 • акне або вугрова хвороба,
 • наслідки вугрової хвороби у вигляді рубців та плям,
 • омолодити шкіру та зробити її більш пружною без зморшок.

Записуйтесь на процедури до наших косметологів по телефонам:

(097) 997-35-68
(099) 622-36-31
(093) 997-35-68

Цінову політику можна взнати у наших адміністраторів та на сайті у розділі «Прайс».