Лазерна епіляція Калуш, Коломия, Долина в
Івано-Франківській області

Лазерна епіляція тепер стала набагато ближче! Якщо ви живете в Калуші, Коломиї або в місті Долина Івано-Франківської області, то телефонуйте та записуйтесь на процедури лазерної епіляції.

Ось наші телефони:

(097) 997-35-68
(099) 622-36-31
(093) 997-35-68

Чому лазерна епіляція – найкращий метод видалення волосся?

Лазерна епіляція КалушДіодна лазерна епіляція визнаний в усьому світі найефективніший метод позбутися небажаного волосся. Все це стало можливим дякуючи технічним можливостям апарату Lumenis «Light Sheer», який здатен видаляти волосся на шкірі всіх фототипів, навіть у представників негроідної раси.

Це відбувається не одразу, а за 4-8 процедур, але після рекомендованого курсу ви забудете будь-які незручності та неподобства. Цим і відрізняється такий сучасний та результативний апарат, яким користуються наші косметологи, від всіх інших.

Окрім того, треба зазначити, що лазерна епіляція не залишить на вашій шкірі ані сліду: ні «гусячих пухирців», ні подразнення, ні врослого волосся. А також зробить її гладенькою та шовковистою!

Отже, наш апарат Lumenis «Light Sheer» здатен на вирішення таких задач:

  • лазерна епіляція волосся в будь-якій зоні;
  • успішне лікування акне, вугрової хвороби та розширених пор;
  • вирівнювання шкіри від рубців та шрамів;
  • видалення судинних «зірочок» та розширених судин;
  • відбілювання шкіри від веснянок, пігментних плям та ластовиння;
  • фотоомолодження або лазерне омолодження шкіри.

Завертайтесь в Центр «Лазерал Шер» за якісними послугами, роботою кваліфікованого та освіченого персоналу, вигідними цінами та ефективним вирішенням ваших проблем зі шкірою!

Про наші ціни та час проведення процедур ви можете взнати у наших адміністраторів та на нашому сайті на сторінці "Прайс".