Лазерна епіляція у Хмельницькому

Лазерна епіляція у ХмельницькомуХмельницький – це величне місто з багатою історією та старовинними замками нечуваної величі. Славетні події відбувалися в цьому місті протягом всього його існування, що стали важливими дороговказами для всієї країни. Тож для нашого Центру краси та здоров’я «Лазерал Шер» є велика честь відвідати Хмельницький. Ми пропонуємо діодну лазерну епіляцію на апараті Lumenis «Light Sheer» ЕТ. Саме він є найефективнішим та найбезпечнішим серед всього іншого обладнання для лазерної епіляції. Чому?

Найважливіші переваги його використання:

 1. Висока ефективність доведена світовими лідерами в косметологічній галузі.
 2. Найдовший термін дії: після рекомендованого курсу лазерної епіляції небажане волосся вас не потурбує декілька років (від 3-х до 10-ти). А при проходженні профілактичних сеансів ви взагалі забудете про нього!
 3. В порівнянні з іншими методами видалення волосся (електрична епіляція, воскова, шугарінг тощо) цей метод практично безболісний. А для більшого комфорту достатньо нанести аплікаційне знеболення.
 4. Ніяких побічних ефектів після процедури ви не отримаєте. Подразнення, висипання, лущення шкіри, опіки та вросле волосся – все це в минулому!
 5. Лазерна епіляція діодним апаратом Lumenis «Light Sheer» ЕТ дозволяє видаляти будь-яке волосся на будь-якій шкірі від 1-го до 4-го фото типу.
 6. Також можна впевнено братися за любу ділянку вашого тіла: вусики над верхньою губою, зона бікіні чи ноги можна позбавити від волосся без обмежень.

  Лазерна косметологія – Хмельницький.

  Також за допомогою діодного лазерного апарату можна зарадити багатьом іншим проблемам шкіри:

  • пігментні плями, веснянки та ластовиння
  • судини та судинні «зірочки»
  • вугрові висипання та акне
  • наслідки вугрових висипань та постакне (рубці, плями)
  • омолодження шкіри за допомогою фото омолодження (лазерне омолодження шкіри)

  Записуйтесь на процедури до наших косметологів по телефонам:

  (097) 997-35-68
  (099) 622-36-31
  (093) 997-35-68

  Цінову політику можна взнати у наших адміністраторів та на сайті у розділі «Прайс».